Strona główna Mężczyźni Colombia terry_pool

terry_pool

● Offline 27 Colombia Colombia HD
Multi CUMSHOW🍆💦Let's have fun until we reach our goal😈 #skinny#uncut#bigdick#bbc#bigcock[468 tokens remaining]
👁 16 ogląda ⭐ 5,208 obserwujących 📍 In my brain
terry_pool jest obecnie offline
terry_pool jest obecnie offline Obserwuj ten profil lub wróć, gdy pokój na żywo będzie ponownie dostępny.

👀 Zabierz terry_pool backstage

Otwórz pokój na żywo, aby poprosić o prywatną sesję lub skorzystać z funkcji prywatnego pokoju oferowanych przez dostawcę transmisji.

🔒 Poproś o prywatny pokój

Oglądaj terry_pool na Chaturband na żywo

Włącz się, aby zobaczyć terry_pool na żywo na Chaturband. Dołącz do tłumu, aby oglądać transmisję na żywo, interaktywne prośby, opcje prywatnych pokoi i energetyczne transmisje bezpośrednio w Twojej przeglądarce.

Na żywo: interakcja z publicznością

Dołącz do czatu na żywo i interaguj z terry_pool. Używaj narzędzi fanów, tipów i funkcji pokoju, aby kształtować występ w czasie rzeczywistym.

Głosowanie fanów i rankingi

Wyraź wsparcie za pomocą systemu Like i Dislike. Twoja ocena pomaga tworzyć rankingi wykonawców i wywindować ulubionych artystów wyżej na Głównej Scenie.

VIP Przepustka backstage

Szukasz bardziej bezpośredniego doświadczenia? Użyj czatu na żywo lub linków do wykonawców, aby uzyskać dostęp do prywatnych pokoi, profili promocyjnych i ekskluzywnych opcji backstage.

Najpopularniejsze tagi dla terry_pool

#skinny #uncut #bigdick #bbc #bigcock

🎸 Szybkie wskazówki nawigacyjne

  • Przeglądaj: Użyj strzałek w lewo i w prawo aby przechodzić między aktywnymi profilami, lub naciśnij R aby wybrać przypadkowy profil.
  • Pełny ekran: Naciśnij F, aby powiększyć gracza.
  • Głośność: Naciśnij M, aby wyciszyć lub przywrócić dźwięk gracza.
  • Akcje profilu: Użyj widocznych kontrolek obserwowania, listy, udostępniania, recenzji i promocji dla tego profilu.

STUDIO WYDAJNOŚCI

terry_pool w skrócie

Jasny wgląd w zapisaną aktywność nadawania, sygnały widowni i wzorce dostępności. Wszystkie czasy historyczne wyświetlane są w UTC.

Ten link zachowuje wybrany zakres.
Ranking wydajnościWskaźnik trendów
Ranga kategoriiWśród monitorowanych profili
Obserwujący5,208Obecna liczba źródeł
Aktualna publiczność16Aktualnie offline
Czas online66h 56mOstatnie 30 dni
Największa oglądalność20Zapisano w wybranym przedziale czasowym

Momentum obserwujących

Jak bieżąca liczba obserwujących zmieniała się w porównaniu do zapisanych podstaw UTC

Codzienna zmiana liczby obserwujących 0 5,208 teraz · w porównaniu z 5,208 zapisano 2026-09-22
Tygodniowa zmiana +60 5,208 teraz · w porównaniu z 5,148 zapisano 2026-09-16
Zmiana miesięczna +167 5,208 teraz · w porównaniu z 5,041 zapisano 2026-08-24

Zmiany wykorzystują najnowszą całkowitą wartość źródła oraz najbliższą zapisaną bazę czasu UTC sprzed co najmniej 1, 7 lub 30 dni. Ujemna wartość oznacza, że źródło zgłosiło mniej obserwujących.

Co mówi zapis historii

Prosty opis zapisanej aktywności w tym zakresie. Opisuje przeszłość; nie przewiduje przyszłego harmonogramu.

UTC
Zasięg dnia aktywności47%14 of 30 days had recorded activity.
Najdłuższa aktywna seria3 dniKolejne daty UTC z co najmniej jedną zapisaną sesją online.
Najsilniejszy zarejestrowany dzieńAug 277h 08m online · szczyt 12
Najbardziej aktywna godzina UTCThu 22:00 UTC3h 00m zarejestrowanych w tym zakresie.
Jak to czytać: „Typowa publiczność” to średnia ważona czasu z zapisanych sesji, natomiast „Najwyższa publiczność” to pojedyncza, najwyższa zarejestrowana liczba widzów. Pusty dzień oznacza, że licznik nie zarejestrował sesji; nie dowodzi to, że model był niedostępny przez cały dzień.
Co oznaczają poszczególne liczby

Ranking wydajności to aktualny materializowany benchmark trendu; niższy ranking jest silniejszy. Ranking kategorii używa tego samego benchmarku tylko wśród pasującej kategorii.

Czas online, sesje, codzienny trend i mapa ciepła pochodzą z rejestratora aktywności w UTC. Pokazują zarejestrowane obserwacje, a nie obiecywany grafik ani pełny log transmisji.

Obserwujący i widzowie na żywo pochodzą z najnowszej zaimportowanej migawki pokoju. Typowa widownia jest ważona czasem rejestrowanym, natomiast widownia szczytowa to najwyższa zapisana obserwacja w wybranym zakresie.

Zmiana liczby obserwujących porównuje bieżącą liczbę obserwujących z codziennymi punktami odniesienia w UTC. Wartość ujemna odzwierciedla mniejszą wartość w źródłowym zrzucie; nie jest prognozą ani miarą aktywności członków na Chaturband.

Rankingi bazują na aktualnym zmaterializowanym benchmarku wydajności; sumy widzów i obserwujących pochodzą z najnowszego zaimportowanego zrzutu stanu pokoju.

Porównanie emisji

Porównaj ostatnią aktywność

Dodaj innych wykonawców do porównania zweryfikowanego czasu emisji, sesji, aktywnych dni i szczytowej widowni dla wybranego okresu.

2026-09-17 → 2026-09-23 UTC

WykonawcaCzas emisjiSesjeDni aktywneŚrednia sesjaNajwiększa widowniaDziałania
#1@terry_poolAktualny profil 19h 21m 4 4 290 min 20

Opinie społeczności

Poważne recenzje dla terry_pool

— / 5 0 zatwierdzone recenzje
Jakość programu0.0
Ciało i prezencja0.0
Poziom aktywności0.0
Osobowość i życzliwość0.0
Urok0.0
Interakcje widzów0.0
Nie ma jeszcze zatwierdzonych opinii. Właściciele kont mogą dodać pierwszą szczegółową recenzję poniżej.

Napisz poważną recenzję

Oceń każdą kategorię i opisz program w precyzyjny, pełny szacunku sposób. Recenzje są publikowane dopiero po moderacji.

Zaloguj się, aby napisać recenzję

FAQ fanów

Is terry_pool online right now?

terry_pool is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is terry_pool broadcasting from?

The latest source snapshot lists terry_pool as broadcasting from Colombia.

Does terry_pool have a generated preview?

Yes. terry_pool currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for terry_pool?

The latest source snapshot lists terry_pool at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch terry_pool live?

Use the live-room action on this profile to continue to terry_pool through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Nawiguj po katalogu występów na żywo

Jeśli spodobał Ci się występ na żywo terry_pool, odkryj więcej wykonawców w serwisie Chaturband. Skorzystaj z poniższych linków wewnętrznych, aby przeglądać podobne występy według kategorii, kraju, rozmiaru publiczności i tagu.

Sterowanie zabawkami interaktywnymi

Przeglądaj wykonawców z interaktywnymi pokojami, narzędziami czatu w czasie rzeczywistym, celami fanów i opcjami napiwków zaprojektowanymi do udziału widowni na żywo.

Pasjonujące duety & występy na żywo

Odkryj solo wykonawców, pary, duety i tematyczne pokoje na żywo, zorganizowane przez przejrzyste strony kategorii i szybkie filtry wewnętrzne.

Wyłączny backstage pass

Wielu wykonawców oferuje prywatne pokoje, profile promocyjne i bezpośrednie linki dla fanów, którzy chcą bardziej spersonalizowanego doświadczenia na żywo.