sweet_cherry_n
● Offline 21 HD
Oglądaj sweet_cherry_n na Chaturband na żywo
Włącz się, aby zobaczyć sweet_cherry_n na żywo na Chaturband. Dołącz do tłumu, aby oglądać transmisję na żywo, interaktywne prośby, opcje prywatnych pokoi i energetyczne transmisje bezpośrednio w Twojej przeglądarce.
Na żywo: interakcja z publicznością
Dołącz do czatu na żywo i interaguj z sweet_cherry_n. Używaj narzędzi fanów, tipów i funkcji pokoju, aby kształtować występ w czasie rzeczywistym.
Głosowanie fanów i rankingi
Wyraź wsparcie za pomocą systemu Like i Dislike. Twoja ocena pomaga tworzyć rankingi wykonawców i wywindować ulubionych artystów wyżej na Głównej Scenie.
VIP Przepustka backstage
Szukasz bardziej bezpośredniego doświadczenia? Użyj czatu na żywo lub linków do wykonawców, aby uzyskać dostęp do prywatnych pokoi, profili promocyjnych i ekskluzywnych opcji backstage.
Najpopularniejsze tagi dla sweet_cherry_n
🎸 Szybkie wskazówki nawigacyjne
- Przeglądaj: Użyj strzałek w lewo i w prawo aby przechodzić między aktywnymi profilami, lub naciśnij R aby wybrać przypadkowy profil.
- Pełny ekran: Naciśnij F, aby powiększyć gracza.
- Głośność: Naciśnij M, aby wyciszyć lub przywrócić dźwięk gracza.
- Akcje profilu: Użyj widocznych kontrolek obserwowania, listy, udostępniania, recenzji i promocji dla tego profilu.
STUDIO WYDAJNOŚCI
sweet_cherry_n w skrócie
Jasny wgląd w zapisaną aktywność nadawania, sygnały widowni i wzorce dostępności. Wszystkie czasy historyczne wyświetlane są w UTC.
Momentum obserwujących
Jak bieżąca liczba obserwujących zmieniała się w porównaniu do zapisanych podstaw UTC
Zmiany wykorzystują najnowszą całkowitą wartość źródła oraz najbliższą zapisaną bazę czasu UTC sprzed co najmniej 1, 7 lub 30 dni. Ujemna wartość oznacza, że źródło zgłosiło mniej obserwujących.
Co mówi zapis historii
Prosty opis zapisanej aktywności w tym zakresie. Opisuje przeszłość; nie przewiduje przyszłego harmonogramu.
sweet_cherry_n czas online
Każda kolumna pokazuje zarejestrowany czas nadawania dla jednego dnia UTC.
Wzrost liczby obserwujących
Każda kolumna pokazuje zmianę w stosunku do poprzedniego zapisanego w UTC zrzutu liczby obserwujących.
| Dzień | Obserwujący | Zmiana |
|---|---|---|
| Sep 27 · now | 5,734 | +9 |
| Sep 26 | 5,725 | +4 |
| Sep 25 | 5,721 | +5 |
| Sep 24 | 5,716 | +10 |
| Sep 23 | 5,706 | +10 |
| Sep 22 | 5,696 | +8 |
| Sep 21 | 5,688 | +25 |
| Sep 20 | 5,663 | +19 |
| Sep 19 | 5,644 | +6 |
| Sep 18 | 5,638 | +5 |
| Sep 17 | 5,633 | +3 |
| Sep 16 | 5,630 | +16 |
| Sep 15 | 5,614 | +9 |
| Sep 14 | 5,605 | +28 |
sweet_cherry_n rytm dostępności
Ciemniejsze kwadraty miały mniej zarejestrowanego czasu transmisji; jaśniejsze kwadraty wskazują, że model był częściej dostępny online.
Szczegóły sesji dziennej
Kompaktowy przegląd najnowszych zarejestrowanych dni w wybranym okresie.
| Dzień | Online | Sesje | Szczyt | Typowy |
|---|---|---|---|---|
| Sep 27 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 26 | 8h 06m | 1 | 10 | 10 |
| Sep 25 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 24 | 9h 45m | 2 | 8 | 8 |
| Sep 23 | 2h 00m | 1 | 8 | 8 |
| Sep 22 | 7h 04m | 1 | 6 | 6 |
| Sep 21 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 20 | 7h 24m | 1 | 7 | 7 |
| Sep 19 | 8h 26m | 1 | 7 | 7 |
| Sep 18 | 5h 45m | 1 | 9 | 9 |
| Sep 17 | 5h 16m | 1 | 9 | 9 |
| Sep 16 | 3h 02m | 1 | 14 | 14 |
| Sep 15 | 7h 33m | 2 | 7 | 7 |
| Sep 14 | 0m | 0 | 0 | 0 |
Ostatnie sesje transmisji
Najnowsze zapisane sesje dla tego profilu w UTC.
- 8h 06m onlinedo 01:50 UTC
- 6h 22m onlinedo 03:29 UTC
- 3h 23m onlinedo 03:41 UTC
- 2h 00m onlinedo 23:46 UTC
- 7h 04m onlinedo 03:59 UTC
- 7h 24m onlinedo 04:28 UTC
- 8h 26m onlinedo 05:38 UTC
- 5h 45m onlinedo 03:06 UTC
- 5h 16m onlinedo 02:45 UTC
- 3h 02m onlinedo 07:52 UTC
- 48m onlinedo 13:37 UTC
- 6h 45m onlinedo 12:31 UTC
Co oznaczają poszczególne liczby
Ranking wydajności to aktualny materializowany benchmark trendu; niższy ranking jest silniejszy. Ranking kategorii używa tego samego benchmarku tylko wśród pasującej kategorii.
Czas online, sesje, codzienny trend i mapa ciepła pochodzą z rejestratora aktywności w UTC. Pokazują zarejestrowane obserwacje, a nie obiecywany grafik ani pełny log transmisji.
Obserwujący i widzowie na żywo pochodzą z najnowszej zaimportowanej migawki pokoju. Typowa widownia jest ważona czasem rejestrowanym, natomiast widownia szczytowa to najwyższa zapisana obserwacja w wybranym zakresie.
Zmiana liczby obserwujących porównuje bieżącą liczbę obserwujących z codziennymi punktami odniesienia w UTC. Wartość ujemna odzwierciedla mniejszą wartość w źródłowym zrzucie; nie jest prognozą ani miarą aktywności członków na Chaturband.
Rankingi bazują na aktualnym zmaterializowanym benchmarku wydajności; sumy widzów i obserwujących pochodzą z najnowszego zaimportowanego zrzutu stanu pokoju.
Porównanie emisji
Porównaj ostatnią aktywność
Dodaj innych wykonawców do porównania zweryfikowanego czasu emisji, sesji, aktywnych dni i szczytowej widowni dla wybranego okresu.
| Wykonawca | Czas emisji | Sesje | Dni aktywne | Średnia sesja | Największa widownia | Działania |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@sweet_cherry_nAktualny profil | 26h 57m | 5 | 4 | 323 min | 10 |
Opinie społeczności
Poważne recenzje dla sweet_cherry_n
Napisz poważną recenzję
Oceń każdą kategorię i opisz program w precyzyjny, pełny szacunku sposób. Recenzje są publikowane dopiero po moderacji.
Zaloguj się, aby napisać recenzjęFAQ fanów
Is sweet_cherry_n online right now?
sweet_cherry_n is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.
Where is sweet_cherry_n broadcasting from?
The source feed does not currently provide a verified broadcasting country for sweet_cherry_n.
Does sweet_cherry_n have a generated preview?
Yes. sweet_cherry_n currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for sweet_cherry_n?
The latest source snapshot lists sweet_cherry_n at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch sweet_cherry_n live?
Use the live-room action on this profile to continue to sweet_cherry_n through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Nawiguj po katalogu występów na żywo
Jeśli spodobał Ci się występ na żywo sweet_cherry_n, odkryj więcej wykonawców w serwisie Chaturband. Skorzystaj z poniższych linków wewnętrznych, aby przeglądać podobne występy według kategorii, kraju, rozmiaru publiczności i tagu.
Sterowanie zabawkami interaktywnymi
Przeglądaj wykonawców z interaktywnymi pokojami, narzędziami czatu w czasie rzeczywistym, celami fanów i opcjami napiwków zaprojektowanymi do udziału widowni na żywo.
Pasjonujące duety & występy na żywo
Odkryj solo wykonawców, pary, duety i tematyczne pokoje na żywo, zorganizowane przez przejrzyste strony kategorii i szybkie filtry wewnętrzne.
Wyłączny backstage pass
Wielu wykonawców oferuje prywatne pokoje, profile promocyjne i bezpośrednie linki dla fanów, którzy chcą bardziej spersonalizowanego doświadczenia na żywo.