scarett_jackson
● Offline 21 HD
Oglądaj scarett_jackson na Chaturband na żywo
Włącz się, aby zobaczyć scarett_jackson na żywo na Chaturband. Dołącz do tłumu, aby oglądać transmisję na żywo, interaktywne prośby, opcje prywatnych pokoi i energetyczne transmisje bezpośrednio w Twojej przeglądarce.
Na żywo: interakcja z publicznością
Dołącz do czatu na żywo i interaguj z scarett_jackson. Używaj narzędzi fanów, tipów i funkcji pokoju, aby kształtować występ w czasie rzeczywistym.
Głosowanie fanów i rankingi
Wyraź wsparcie za pomocą systemu Like i Dislike. Twoja ocena pomaga tworzyć rankingi wykonawców i wywindować ulubionych artystów wyżej na Głównej Scenie.
VIP Przepustka backstage
Szukasz bardziej bezpośredniego doświadczenia? Użyj czatu na żywo lub linków do wykonawców, aby uzyskać dostęp do prywatnych pokoi, profili promocyjnych i ekskluzywnych opcji backstage.
Najpopularniejsze tagi dla scarett_jackson
🎸 Szybkie wskazówki nawigacyjne
- Przeglądaj: Użyj strzałek w lewo i w prawo aby przechodzić między aktywnymi profilami, lub naciśnij R aby wybrać przypadkowy profil.
- Pełny ekran: Naciśnij F, aby powiększyć gracza.
- Głośność: Naciśnij M, aby wyciszyć lub przywrócić dźwięk gracza.
- Akcje profilu: Użyj widocznych kontrolek obserwowania, listy, udostępniania, recenzji i promocji dla tego profilu.
STUDIO WYDAJNOŚCI
scarett_jackson w skrócie
Jasny wgląd w zapisaną aktywność nadawania, sygnały widowni i wzorce dostępności. Wszystkie czasy historyczne wyświetlane są w UTC.
Momentum obserwujących
Jak bieżąca liczba obserwujących zmieniała się w porównaniu do zapisanych podstaw UTC
Zmiany wykorzystują najnowszą całkowitą wartość źródła oraz najbliższą zapisaną bazę czasu UTC sprzed co najmniej 1, 7 lub 30 dni. Ujemna wartość oznacza, że źródło zgłosiło mniej obserwujących.
Co mówi zapis historii
Prosty opis zapisanej aktywności w tym zakresie. Opisuje przeszłość; nie przewiduje przyszłego harmonogramu.
scarett_jackson czas online
Każda kolumna pokazuje zarejestrowany czas nadawania dla jednego dnia UTC.
Wzrost liczby obserwujących
Każda kolumna pokazuje zmianę w stosunku do poprzedniego zapisanego w UTC zrzutu liczby obserwujących.
| Dzień | Obserwujący | Zmiana |
|---|---|---|
| Sep 22 · now | 155,297 | 0 |
| Sep 21 | 155,297 | +116 |
| Sep 20 | 155,181 | +194 |
| Sep 19 | 154,987 | +163 |
| Sep 18 | 154,824 | +96 |
| Sep 17 | 154,728 | +123 |
| Sep 16 | 154,605 | 0 |
| Sep 15 | 154,605 | +102 |
| Sep 14 | 154,503 | +140 |
| Sep 13 | 154,363 | +77 |
| Sep 12 | 154,286 | 0 |
| Sep 11 | 154,286 | +107 |
| Sep 10 | 154,179 | +35 |
| Sep 9 | 154,144 | 0 |
scarett_jackson rytm dostępności
Ciemniejsze kwadraty miały mniej zarejestrowanego czasu transmisji; jaśniejsze kwadraty wskazują, że model był częściej dostępny online.
Szczegóły sesji dziennej
Kompaktowy przegląd najnowszych zarejestrowanych dni w wybranym okresie.
| Dzień | Online | Sesje | Szczyt | Typowy |
|---|---|---|---|---|
| Sep 22 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 21 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 20 | 3h 28m | 1 | 175 | 175 |
| Sep 19 | 5h 36m | 1 | 175 | 175 |
| Sep 18 | 3h 14m | 1 | 175 | 175 |
| Sep 17 | 3h 13m | 1 | 140 | 140 |
| Sep 16 | 4h 39m | 1 | 252 | 252 |
| Sep 15 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 14 | 3h 11m | 1 | 161 | 161 |
| Sep 13 | 3h 31m | 1 | 195 | 195 |
| Sep 12 | 5h 57m | 1 | 195 | 195 |
| Sep 11 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Sep 10 | 2h 45m | 1 | 105 | 105 |
| Sep 9 | 1h 28m | 1 | 170 | 170 |
Ostatnie sesje transmisji
Najnowsze zapisane sesje dla tego profilu w UTC.
- 3h 28m onlinedo 06:42 UTC
- 5h 36m onlinedo 09:34 UTC
- 3h 14m onlinedo 09:47 UTC
- 3h 13m onlinedo 06:21 UTC
- 4h 39m onlinedo 06:07 UTC
- 3h 11m onlinedo 13:32 UTC
- 3h 31m onlinedo 06:09 UTC
- 5h 57m onlinedo 07:27 UTC
- 2h 45m onlinedo 05:14 UTC
- 1h 28m onlinedo 04:51 UTC
- 1h 03m onlinedo 05:13 UTC
- 3h 05m onlinedo 06:13 UTC
Co oznaczają poszczególne liczby
Ranking wydajności to aktualny materializowany benchmark trendu; niższy ranking jest silniejszy. Ranking kategorii używa tego samego benchmarku tylko wśród pasującej kategorii.
Czas online, sesje, codzienny trend i mapa ciepła pochodzą z rejestratora aktywności w UTC. Pokazują zarejestrowane obserwacje, a nie obiecywany grafik ani pełny log transmisji.
Obserwujący i widzowie na żywo pochodzą z najnowszej zaimportowanej migawki pokoju. Typowa widownia jest ważona czasem rejestrowanym, natomiast widownia szczytowa to najwyższa zapisana obserwacja w wybranym zakresie.
Zmiana liczby obserwujących porównuje bieżącą liczbę obserwujących z codziennymi punktami odniesienia w UTC. Wartość ujemna odzwierciedla mniejszą wartość w źródłowym zrzucie; nie jest prognozą ani miarą aktywności członków na Chaturband.
Rankingi bazują na aktualnym zmaterializowanym benchmarku wydajności; sumy widzów i obserwujących pochodzą z najnowszego zaimportowanego zrzutu stanu pokoju.
Porównanie emisji
Porównaj ostatnią aktywność
Dodaj innych wykonawców do porównania zweryfikowanego czasu emisji, sesji, aktywnych dni i szczytowej widowni dla wybranego okresu.
| Wykonawca | Czas emisji | Sesje | Dni aktywne | Średnia sesja | Największa widownia | Działania |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@scarett_jacksonAktualny profil | 20h 11m | 5 | 5 | 242 min | 252 |
Opinie społeczności
Poważne recenzje dla scarett_jackson
Napisz poważną recenzję
Oceń każdą kategorię i opisz program w precyzyjny, pełny szacunku sposób. Recenzje są publikowane dopiero po moderacji.
Zaloguj się, aby napisać recenzjęFAQ fanów
Is scarett_jackson online right now?
scarett_jackson is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.
Where is scarett_jackson broadcasting from?
The source feed does not currently provide a verified broadcasting country for scarett_jackson.
Does scarett_jackson have a generated preview?
Yes. scarett_jackson currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for scarett_jackson?
The latest source snapshot lists scarett_jackson at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch scarett_jackson live?
Use the live-room action on this profile to continue to scarett_jackson through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Nawiguj po katalogu występów na żywo
Jeśli spodobał Ci się występ na żywo scarett_jackson, odkryj więcej wykonawców w serwisie Chaturband. Skorzystaj z poniższych linków wewnętrznych, aby przeglądać podobne występy według kategorii, kraju, rozmiaru publiczności i tagu.
Sterowanie zabawkami interaktywnymi
Przeglądaj wykonawców z interaktywnymi pokojami, narzędziami czatu w czasie rzeczywistym, celami fanów i opcjami napiwków zaprojektowanymi do udziału widowni na żywo.
Pasjonujące duety & występy na żywo
Odkryj solo wykonawców, pary, duety i tematyczne pokoje na żywo, zorganizowane przez przejrzyste strony kategorii i szybkie filtry wewnętrzne.
Wyłączny backstage pass
Wielu wykonawców oferuje prywatne pokoje, profile promocyjne i bezpośrednie linki dla fanów, którzy chcą bardziej spersonalizowanego doświadczenia na żywo.