olivia_ridd
● Offline 21 FHD
Oglądaj olivia_ridd na Chaturband na żywo
Włącz się, aby zobaczyć olivia_ridd na żywo na Chaturband. Dołącz do tłumu, aby oglądać transmisję na żywo, interaktywne prośby, opcje prywatnych pokoi i energetyczne transmisje bezpośrednio w Twojej przeglądarce.
Na żywo: interakcja z publicznością
Dołącz do czatu na żywo i interaguj z olivia_ridd. Używaj narzędzi fanów, tipów i funkcji pokoju, aby kształtować występ w czasie rzeczywistym.
Głosowanie fanów i rankingi
Wyraź wsparcie za pomocą systemu Like i Dislike. Twoja ocena pomaga tworzyć rankingi wykonawców i wywindować ulubionych artystów wyżej na Głównej Scenie.
VIP Przepustka backstage
Szukasz bardziej bezpośredniego doświadczenia? Użyj czatu na żywo lub linków do wykonawców, aby uzyskać dostęp do prywatnych pokoi, profili promocyjnych i ekskluzywnych opcji backstage.
🎸 Szybkie wskazówki nawigacyjne
- Przeglądaj: Użyj strzałek w lewo i w prawo aby przechodzić między aktywnymi profilami, lub naciśnij R aby wybrać przypadkowy profil.
- Pełny ekran: Naciśnij F, aby powiększyć gracza.
- Głośność: Naciśnij M, aby wyciszyć lub przywrócić dźwięk gracza.
- Akcje profilu: Użyj widocznych kontrolek obserwowania, listy, udostępniania, recenzji i promocji dla tego profilu.
STUDIO WYDAJNOŚCI
olivia_ridd w skrócie
Jasny wgląd w zapisaną aktywność nadawania, sygnały widowni i wzorce dostępności. Wszystkie czasy historyczne wyświetlane są w UTC.
Momentum obserwujących
Jak bieżąca liczba obserwujących zmieniała się w porównaniu do zapisanych podstaw UTC
Zmiany wykorzystują najnowszą całkowitą wartość źródła oraz najbliższą zapisaną bazę czasu UTC sprzed co najmniej 1, 7 lub 30 dni. Ujemna wartość oznacza, że źródło zgłosiło mniej obserwujących.
Co mówi zapis historii
Prosty opis zapisanej aktywności w tym zakresie. Opisuje przeszłość; nie przewiduje przyszłego harmonogramu.
olivia_ridd czas online
Każda kolumna pokazuje zarejestrowany czas nadawania dla jednego dnia UTC.
Wzrost liczby obserwujących
Każda kolumna pokazuje zmianę w stosunku do poprzedniego zapisanego w UTC zrzutu liczby obserwujących.
| Dzień | Obserwujący | Zmiana |
|---|---|---|
| Oct 24 · now | 39,677 | +816 |
| Oct 23 | 38,861 | 0 |
| Oct 22 | 38,861 | +252 |
| Oct 21 | 38,609 | +285 |
| Oct 20 | 38,324 | 0 |
| Oct 19 | 38,324 | 0 |
| Oct 18 | 38,324 | 0 |
| Oct 17 | 38,324 | 0 |
| Oct 16 | 38,324 | +216 |
| Oct 15 | 38,108 | +419 |
| Oct 14 | 37,689 | +390 |
| Oct 13 | 37,299 | 0 |
| Oct 12 | 37,299 | +236 |
| Oct 11 | 37,063 | 0 |
olivia_ridd rytm dostępności
Ciemniejsze kwadraty miały mniej zarejestrowanego czasu transmisji; jaśniejsze kwadraty wskazują, że model był częściej dostępny online.
Szczegóły sesji dziennej
Kompaktowy przegląd najnowszych zarejestrowanych dni w wybranym okresie.
| Dzień | Online | Sesje | Szczyt | Typowy |
|---|---|---|---|---|
| Oct 24 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 23 | 4h 25m | 1 | 366 | 366 |
| Oct 22 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 21 | 2h 24m | 1 | 417 | 417 |
| Oct 20 | 2h 32m | 1 | 265 | 265 |
| Oct 19 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 18 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 17 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 16 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 15 | 2h 29m | 1 | 219 | 219 |
| Oct 14 | 2h 36m | 1 | 219 | 219 |
| Oct 13 | 2h 48m | 1 | 219 | 219 |
| Oct 12 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 11 | 2h 37m | 1 | 199 | 199 |
Ostatnie sesje transmisji
Najnowsze zapisane sesje dla tego profilu w UTC.
- 4h 25m onlinedo 01:23 UTC
- 2h 24m onlinedo 23:04 UTC
- 2h 32m onlinedo 22:51 UTC
- 2h 29m onlinedo 22:49 UTC
- 2h 36m onlinedo 22:50 UTC
- 2h 48m onlinedo 23:56 UTC
- 2h 37m onlinedo 23:01 UTC
- 2h 40m onlinedo 23:26 UTC
- 2h 55m onlinedo 23:00 UTC
- 3h 50m onlinedo 00:23 UTC
- 55m onlinedo 22:38 UTC
- 1h 03m onlinedo 21:23 UTC
Co oznaczają poszczególne liczby
Ranking wydajności to aktualny materializowany benchmark trendu; niższy ranking jest silniejszy. Ranking kategorii używa tego samego benchmarku tylko wśród pasującej kategorii.
Czas online, sesje, codzienny trend i mapa ciepła pochodzą z rejestratora aktywności w UTC. Pokazują zarejestrowane obserwacje, a nie obiecywany grafik ani pełny log transmisji.
Obserwujący i widzowie na żywo pochodzą z najnowszej zaimportowanej migawki pokoju. Typowa widownia jest ważona czasem rejestrowanym, natomiast widownia szczytowa to najwyższa zapisana obserwacja w wybranym zakresie.
Zmiana liczby obserwujących porównuje bieżącą liczbę obserwujących z codziennymi punktami odniesienia w UTC. Wartość ujemna odzwierciedla mniejszą wartość w źródłowym zrzucie; nie jest prognozą ani miarą aktywności członków na Chaturband.
Rankingi bazują na aktualnym zmaterializowanym benchmarku wydajności; sumy widzów i obserwujących pochodzą z najnowszego zaimportowanego zrzutu stanu pokoju.
Porównanie emisji
Porównaj ostatnią aktywność
Dodaj innych wykonawców do porównania zweryfikowanego czasu emisji, sesji, aktywnych dni i szczytowej widowni dla wybranego okresu.
| Wykonawca | Czas emisji | Sesje | Dni aktywne | Średnia sesja | Największa widownia | Działania |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@olivia_riddAktualny profil | 9h 22m | 3 | 3 | 187 min | 417 |
Opinie społeczności
Poważne recenzje dla olivia_ridd
Napisz poważną recenzję
Oceń każdą kategorię i opisz program w precyzyjny, pełny szacunku sposób. Recenzje są publikowane dopiero po moderacji.
Zaloguj się, aby napisać recenzjęFAQ fanów
Is olivia_ridd online right now?
olivia_ridd is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.
Where is olivia_ridd broadcasting from?
The source feed does not currently provide a verified broadcasting country for olivia_ridd.
Does olivia_ridd have a generated preview?
Yes. olivia_ridd currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for olivia_ridd?
The latest source snapshot lists olivia_ridd at FHD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch olivia_ridd live?
Use the live-room action on this profile to continue to olivia_ridd through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Nawiguj po katalogu występów na żywo
Jeśli spodobał Ci się występ na żywo olivia_ridd, odkryj więcej wykonawców w serwisie Chaturband. Skorzystaj z poniższych linków wewnętrznych, aby przeglądać podobne występy według kategorii, kraju, rozmiaru publiczności i tagu.
Sterowanie zabawkami interaktywnymi
Przeglądaj wykonawców z interaktywnymi pokojami, narzędziami czatu w czasie rzeczywistym, celami fanów i opcjami napiwków zaprojektowanymi do udziału widowni na żywo.
Pasjonujące duety & występy na żywo
Odkryj solo wykonawców, pary, duety i tematyczne pokoje na żywo, zorganizowane przez przejrzyste strony kategorii i szybkie filtry wewnętrzne.
Wyłączny backstage pass
Wielu wykonawców oferuje prywatne pokoje, profile promocyjne i bezpośrednie linki dla fanów, którzy chcą bardziej spersonalizowanego doświadczenia na żywo.