Strona główna › Pary › evi_brook

evi_brook

● Offline 20 HD
GOAL: massage ass🎀๋࣭ ⭑ [92 tokens remaining] hi, im evi! help me reach 40 likes!! #teen#natural#hairy#redhead#couple
👁 35 ogląda ⭐ 14,931 obserwujących 📍 magic forest
evi_brook jest obecnie offline
evi_brook jest obecnie offline Obserwuj ten profil lub wróć, gdy pokój na żywo będzie ponownie dostępny.

👀 Zabierz evi_brook backstage

Otwórz pokój na żywo, aby poprosić o prywatną sesję lub skorzystać z funkcji prywatnego pokoju oferowanych przez dostawcę transmisji.

🔒 Poproś o prywatny pokój

Oglądaj evi_brook na Chaturband na żywo

Włącz się, aby zobaczyć evi_brook na żywo na Chaturband. Dołącz do tłumu, aby oglądać transmisję na żywo, interaktywne prośby, opcje prywatnych pokoi i energetyczne transmisje bezpośrednio w Twojej przeglądarce.

Na żywo: interakcja z publicznością

Dołącz do czatu na żywo i interaguj z evi_brook. Używaj narzędzi fanów, tipów i funkcji pokoju, aby kształtować występ w czasie rzeczywistym.

Głosowanie fanów i rankingi

Wyraź wsparcie za pomocą systemu Like i Dislike. Twoja ocena pomaga tworzyć rankingi wykonawców i wywindować ulubionych artystów wyżej na Głównej Scenie.

VIP Przepustka backstage

Szukasz bardziej bezpośredniego doświadczenia? Użyj czatu na żywo lub linków do wykonawców, aby uzyskać dostęp do prywatnych pokoi, profili promocyjnych i ekskluzywnych opcji backstage.

Najpopularniejsze tagi dla evi_brook

#teen #natural #hairy #redhead #couple

🎸 Szybkie wskazówki nawigacyjne

  • Przeglądaj: Użyj strzałek w lewo i w prawo aby przechodzić między aktywnymi profilami, lub naciśnij R aby wybrać przypadkowy profil.
  • Pełny ekran: Naciśnij F, aby powiększyć gracza.
  • Głośność: Naciśnij M, aby wyciszyć lub przywrócić dźwięk gracza.
  • Akcje profilu: Użyj widocznych kontrolek obserwowania, listy, udostępniania, recenzji i promocji dla tego profilu.

STUDIO WYDAJNOŚCI

evi_brook w skrócie

Jasny wgląd w zapisaną aktywność nadawania, sygnały widowni i wzorce dostępności. Wszystkie czasy historyczne wyświetlane są w UTC.

Ten link zachowuje wybrany zakres.
Ranking wydajności—Wskaźnik trendów
Ranga kategorii—Wśród monitorowanych profili
Obserwujący14,931Obecna liczba źródeł
Aktualna publiczność35Aktualnie offline
Czas online45h 07mOstatnie 30 dni
Największa oglądalność52Zapisano w wybranym przedziale czasowym

Momentum obserwujących

Jak bieżąca liczba obserwujących zmieniała się w porównaniu do zapisanych podstaw UTC

Codzienna zmiana liczby obserwujących 0 14,931 teraz · w porównaniu z 14,931 zapisano 2026-10-19
Tygodniowa zmiana +259 14,931 teraz · w porównaniu z 14,672 zapisano 2026-10-13
Zmiana miesięczna +649 14,931 teraz · w porównaniu z 14,282 zapisano 2026-09-20

Zmiany wykorzystują najnowszą całkowitą wartość źródła oraz najbliższą zapisaną bazę czasu UTC sprzed co najmniej 1, 7 lub 30 dni. Ujemna wartość oznacza, że źródło zgłosiło mniej obserwujących.

Co mówi zapis historii

Prosty opis zapisanej aktywności w tym zakresie. Opisuje przeszłość; nie przewiduje przyszłego harmonogramu.

UTC
Zasięg dnia aktywności30%9 of 30 days had recorded activity.
Najdłuższa aktywna seria5 dniKolejne daty UTC z co najmniej jedną zapisaną sesją online.
Najsilniejszy zarejestrowany dzieńSep 247h 14m online · szczyt 31
Najbardziej aktywna godzina UTCMon 12:00 UTC2h 00m zarejestrowanych w tym zakresie.
Jak to czytać: „Typowa publiczność” to średnia ważona czasu z zapisanych sesji, natomiast „Najwyższa publiczność” to pojedyncza, najwyższa zarejestrowana liczba widzów. Pusty dzień oznacza, że licznik nie zarejestrował sesji; nie dowodzi to, że model był niedostępny przez cały dzień.
Co oznaczają poszczególne liczby

Ranking wydajności to aktualny materializowany benchmark trendu; niższy ranking jest silniejszy. Ranking kategorii używa tego samego benchmarku tylko wśród pasującej kategorii.

Czas online, sesje, codzienny trend i mapa ciepła pochodzą z rejestratora aktywności w UTC. Pokazują zarejestrowane obserwacje, a nie obiecywany grafik ani pełny log transmisji.

Obserwujący i widzowie na żywo pochodzą z najnowszej zaimportowanej migawki pokoju. Typowa widownia jest ważona czasem rejestrowanym, natomiast widownia szczytowa to najwyższa zapisana obserwacja w wybranym zakresie.

Zmiana liczby obserwujących porównuje bieżącą liczbę obserwujących z codziennymi punktami odniesienia w UTC. Wartość ujemna odzwierciedla mniejszą wartość w źródłowym zrzucie; nie jest prognozą ani miarą aktywności członków na Chaturband.

Rankingi bazują na aktualnym zmaterializowanym benchmarku wydajności; sumy widzów i obserwujących pochodzą z najnowszego zaimportowanego zrzutu stanu pokoju.

Porównanie emisji

Porównaj ostatnią aktywność

Dodaj innych wykonawców do porównania zweryfikowanego czasu emisji, sesji, aktywnych dni i szczytowej widowni dla wybranego okresu.

2026-10-14 → 2026-10-20 UTC

WykonawcaCzas emisjiSesjeDni aktywneŚrednia sesjaNajwiększa widowniaDziałania
#1@evi_brookAktualny profil 8h 16m 5 2 99 min 35

Opinie społeczności

Poważne recenzje dla evi_brook

— / 5 0 zatwierdzone recenzje
Jakość programu0.0
Ciało i prezencja0.0
Poziom aktywności0.0
Osobowość i życzliwość0.0
Urok0.0
Interakcje widzów0.0
Nie ma jeszcze zatwierdzonych opinii. Właściciele kont mogą dodać pierwszą szczegółową recenzję poniżej.

Napisz poważną recenzję

Oceń każdą kategorię i opisz program w precyzyjny, pełny szacunku sposób. Recenzje są publikowane dopiero po moderacji.

Zaloguj się, aby napisać recenzję

FAQ fanów

Is evi_brook online right now?

evi_brook is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.

Where is evi_brook broadcasting from?

The source feed does not currently provide a verified broadcasting country for evi_brook.

Does evi_brook have a generated preview?

Yes. evi_brook currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.

What stream quality is listed for evi_brook?

The latest source snapshot lists evi_brook at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.

How can I watch evi_brook live?

Use the live-room action on this profile to continue to evi_brook through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.

Nawiguj po katalogu występów na żywo

Jeśli spodobał Ci się występ na żywo evi_brook, odkryj więcej wykonawców w serwisie Chaturband. Skorzystaj z poniższych linków wewnętrznych, aby przeglądać podobne występy według kategorii, kraju, rozmiaru publiczności i tagu.

Sterowanie zabawkami interaktywnymi

Przeglądaj wykonawców z interaktywnymi pokojami, narzędziami czatu w czasie rzeczywistym, celami fanów i opcjami napiwków zaprojektowanymi do udziału widowni na żywo.

Pasjonujące duety & występy na żywo

Odkryj solo wykonawców, pary, duety i tematyczne pokoje na żywo, zorganizowane przez przejrzyste strony kategorii i szybkie filtry wewnętrzne.

Wyłączny backstage pass

Wielu wykonawców oferuje prywatne pokoje, profile promocyjne i bezpośrednie linki dla fanów, którzy chcą bardziej spersonalizowanego doświadczenia na żywo.