cinamon_kingdom
● Offline HD
Oglądaj cinamon_kingdom na Chaturband na żywo
Włącz się, aby zobaczyć cinamon_kingdom na żywo na Chaturband. Dołącz do tłumu, aby oglądać transmisję na żywo, interaktywne prośby, opcje prywatnych pokoi i energetyczne transmisje bezpośrednio w Twojej przeglądarce.
Na żywo: interakcja z publicznością
Dołącz do czatu na żywo i interaguj z cinamon_kingdom. Używaj narzędzi fanów, tipów i funkcji pokoju, aby kształtować występ w czasie rzeczywistym.
Głosowanie fanów i rankingi
Wyraź wsparcie za pomocą systemu Like i Dislike. Twoja ocena pomaga tworzyć rankingi wykonawców i wywindować ulubionych artystów wyżej na Głównej Scenie.
VIP Przepustka backstage
Szukasz bardziej bezpośredniego doświadczenia? Użyj czatu na żywo lub linków do wykonawców, aby uzyskać dostęp do prywatnych pokoi, profili promocyjnych i ekskluzywnych opcji backstage.
Najpopularniejsze tagi dla cinamon_kingdom
🎸 Szybkie wskazówki nawigacyjne
- Przeglądaj: Użyj strzałek w lewo i w prawo aby przechodzić między aktywnymi profilami, lub naciśnij R aby wybrać przypadkowy profil.
- Pełny ekran: Naciśnij F, aby powiększyć gracza.
- Głośność: Naciśnij M, aby wyciszyć lub przywrócić dźwięk gracza.
- Akcje profilu: Użyj widocznych kontrolek obserwowania, listy, udostępniania, recenzji i promocji dla tego profilu.
STUDIO WYDAJNOŚCI
cinamon_kingdom w skrócie
Jasny wgląd w zapisaną aktywność nadawania, sygnały widowni i wzorce dostępności. Wszystkie czasy historyczne wyświetlane są w UTC.
Momentum obserwujących
Jak bieżąca liczba obserwujących zmieniała się w porównaniu do zapisanych podstaw UTC
Zmiany wykorzystują najnowszą całkowitą wartość źródła oraz najbliższą zapisaną bazę czasu UTC sprzed co najmniej 1, 7 lub 30 dni. Ujemna wartość oznacza, że źródło zgłosiło mniej obserwujących.
Co mówi zapis historii
Prosty opis zapisanej aktywności w tym zakresie. Opisuje przeszłość; nie przewiduje przyszłego harmonogramu.
cinamon_kingdom czas online
Każda kolumna pokazuje zarejestrowany czas nadawania dla jednego dnia UTC.
Wzrost liczby obserwujących
Każda kolumna pokazuje zmianę w stosunku do poprzedniego zapisanego w UTC zrzutu liczby obserwujących.
| Dzień | Obserwujący | Zmiana |
|---|---|---|
| Oct 25 · now | 37,240 | +68 |
| Oct 24 | 37,172 | +156 |
| Oct 23 | 37,016 | +103 |
| Oct 22 | 36,913 | +76 |
| Oct 21 | 36,837 | +65 |
| Oct 20 | 36,772 | +53 |
| Oct 19 | 36,719 | 0 |
| Oct 18 | 36,719 | 0 |
| Oct 17 | 36,719 | +25 |
| Oct 16 | 36,694 | +46 |
| Oct 15 | 36,648 | +70 |
| Oct 14 | 36,578 | +50 |
| Oct 13 | 36,528 | +49 |
| Oct 12 | 36,479 | +144 |
cinamon_kingdom rytm dostępności
Ciemniejsze kwadraty miały mniej zarejestrowanego czasu transmisji; jaśniejsze kwadraty wskazują, że model był częściej dostępny online.
Szczegóły sesji dziennej
Kompaktowy przegląd najnowszych zarejestrowanych dni w wybranym okresie.
| Dzień | Online | Sesje | Szczyt | Typowy |
|---|---|---|---|---|
| Oct 25 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 24 | 4h 11m | 1 | 44 | 44 |
| Oct 23 | 3h 12m | 1 | 44 | 44 |
| Oct 22 | 5h 29m | 2 | 44 | 44 |
| Oct 21 | 3h 47m | 1 | 66 | 66 |
| Oct 20 | 2h 14m | 1 | 16 | 16 |
| Oct 19 | 2h 30m | 1 | 38 | 38 |
| Oct 18 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 17 | 0m | 0 | 0 | 0 |
| Oct 16 | 2h 35m | 1 | 27 | 27 |
| Oct 15 | 4h 36m | 1 | 27 | 27 |
| Oct 14 | 6h 32m | 2 | 27 | 27 |
| Oct 13 | 2h 58m | 1 | 26 | 26 |
| Oct 12 | 4h 21m | 2 | 26 | 26 |
Ostatnie sesje transmisji
Najnowsze zapisane sesje dla tego profilu w UTC.
- 4h 11m onlinedo 09:07 UTC
- 3h 12m onlinedo 09:07 UTC
- 6m onlinedo 22:20 UTC
- 5h 23m onlinedo 07:05 UTC
- 3h 47m onlinedo 07:24 UTC
- 2h 14m onlinedo 06:43 UTC
- 2h 30m onlinedo 05:32 UTC
- 2h 35m onlinedo 10:01 UTC
- 4h 36m onlinedo 01:03 UTC
- 4h 45m onlinedo 07:29 UTC
- 1h 47m onlinedo 02:01 UTC
- 2h 58m onlinedo 07:29 UTC
Co oznaczają poszczególne liczby
Ranking wydajności to aktualny materializowany benchmark trendu; niższy ranking jest silniejszy. Ranking kategorii używa tego samego benchmarku tylko wśród pasującej kategorii.
Czas online, sesje, codzienny trend i mapa ciepła pochodzą z rejestratora aktywności w UTC. Pokazują zarejestrowane obserwacje, a nie obiecywany grafik ani pełny log transmisji.
Obserwujący i widzowie na żywo pochodzą z najnowszej zaimportowanej migawki pokoju. Typowa widownia jest ważona czasem rejestrowanym, natomiast widownia szczytowa to najwyższa zapisana obserwacja w wybranym zakresie.
Zmiana liczby obserwujących porównuje bieżącą liczbę obserwujących z codziennymi punktami odniesienia w UTC. Wartość ujemna odzwierciedla mniejszą wartość w źródłowym zrzucie; nie jest prognozą ani miarą aktywności członków na Chaturband.
Rankingi bazują na aktualnym zmaterializowanym benchmarku wydajności; sumy widzów i obserwujących pochodzą z najnowszego zaimportowanego zrzutu stanu pokoju.
Porównanie emisji
Porównaj ostatnią aktywność
Dodaj innych wykonawców do porównania zweryfikowanego czasu emisji, sesji, aktywnych dni i szczytowej widowni dla wybranego okresu.
| Wykonawca | Czas emisji | Sesje | Dni aktywne | Średnia sesja | Największa widownia | Działania |
|---|---|---|---|---|---|---|
| #1@cinamon_kingdomAktualny profil | 21h 26m | 7 | 6 | 184 min | 66 |
Opinie społeczności
Poważne recenzje dla cinamon_kingdom
Napisz poważną recenzję
Oceń każdą kategorię i opisz program w precyzyjny, pełny szacunku sposób. Recenzje są publikowane dopiero po moderacji.
Zaloguj się, aby napisać recenzjęFAQ fanów
Is cinamon_kingdom online right now?
cinamon_kingdom is currently listed as offline. This profile updates automatically when the source feed reports a new live broadcast.
Where is cinamon_kingdom broadcasting from?
The source feed does not currently provide a verified broadcasting country for cinamon_kingdom.
Does cinamon_kingdom have a generated preview?
Yes. cinamon_kingdom currently has AVIF, MP4 preview media available on this profile.
What stream quality is listed for cinamon_kingdom?
The latest source snapshot lists cinamon_kingdom at HD quality. Actual playback quality can change with the live broadcast.
How can I watch cinamon_kingdom live?
Use the live-room action on this profile to continue to cinamon_kingdom through the streaming provider. Public profile information remains available on Chaturband.
Nawiguj po katalogu występów na żywo
Jeśli spodobał Ci się występ na żywo cinamon_kingdom, odkryj więcej wykonawców w serwisie Chaturband. Skorzystaj z poniższych linków wewnętrznych, aby przeglądać podobne występy według kategorii, kraju, rozmiaru publiczności i tagu.
Sterowanie zabawkami interaktywnymi
Przeglądaj wykonawców z interaktywnymi pokojami, narzędziami czatu w czasie rzeczywistym, celami fanów i opcjami napiwków zaprojektowanymi do udziału widowni na żywo.
Pasjonujące duety & występy na żywo
Odkryj solo wykonawców, pary, duety i tematyczne pokoje na żywo, zorganizowane przez przejrzyste strony kategorii i szybkie filtry wewnętrzne.
Wyłączny backstage pass
Wielu wykonawców oferuje prywatne pokoje, profile promocyjne i bezpośrednie linki dla fanów, którzy chcą bardziej spersonalizowanego doświadczenia na żywo.